Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Gizlilik ve Güvenlik

Naturalive Beauty Gizlilik ve Güvenlik

Natural Yaşam Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak www.naturalive.com.tr sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

Kuruluşumuz tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, naturalive.com.tr ile ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta yoluyla sizlere iletilmesi suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası Natural Yaşam Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle "Gizlilik ve Güvenlik" sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi/üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. www.naturalive.com.tr web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.

Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Yukarıdaki gizlilik taahhüdü, www.naturalive.com.tr ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

Natural Yaşam Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Hesap Bilgilerimiz

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI
Hesap Adı: NATURAL YAŞAM KİŞİSEL BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Şube: Maltepe Çarşı Şubesi
Şube Kodu: 262
Hesap Numarası: 94071081-1
IBAN: TR06 0020 5000 0940 7108 1000 01

Naturalive Beauty olarak keyifli ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için elimizden gelen her şeyi yaptık.

Örneğin kredi kartı bilgilerinizin hiçbir şart altında kaydedilmesi ya da kopyalanması olasılığını, kişisel bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesi ya da 3. şahıslarla paylaşılması olasılığını, özetle bilgi güvenliğinizin zarar görebileceği tüm ihtimalleri tamamen ortadan kaldırdık. Tüm sipariş işlemleriniz, kredi kartı bilgilerinizi 256 bit SSL Sertifikası ile koruma altına aldık.

Kısaca örneklemek gerekirse sadece 128 bitlik bir SSL Sertifikası kullanan internet sitesindeki herhangi şifrelenmiş bir veriyi dahi kötü niyetli bir kişinin çözmesi, kullanması için önce yaklaşık 1 milyar dolarlık bir yatırım yapması ve ardından da ortalama 68 yıl çaba göstermesi gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.