Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Yurtdışı Sipariş ve İade

Naturalive Beauty Yurt Dışı Gönderim ve İade Koşulları

Sipariş Süreci

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücretiniz gönderim yapılacak ülke politikasına, paketin ağırlığına ve ürün miktarına göre değişiklik göstermektedir. Kargo tutarınızı sipariş adımlarında “Ödeme Bilgileri” bölümünde görebilirsiniz. FedEx kargo şirketiyle Dünya’nın her yerine 3 – 10 iş günü arasında teslimat gerçekleştirilmektedir (teslimat süresi kargo tercihine göre değişiklik gösterebilmektedir).

Yurt dışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerin ödemesini www.naturalive.com.tr sitemizden, kredi kartınızla veya banka kartınızla yapabilirsiniz. Siparişlerinizde Waster Union ödeme seçeneğini kullanmak isterseniz müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Değişim ve İade Koşulları

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden yurt dışı adresinize vermiş olduğunuz siparişlerinizde iade hakkınız mevcut olup, değişim hakkınız bulunmamaktadır.

Oluşturulan siparişlerin iade süresi 15 gündür. İlgili sürenin aşılması durumunda iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Siparişiniz elinize ulaştığında, üründen kaynaklı bir memnuniyetsizlik olduğunda öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sorunu bildirmenizi rica ederiz. Bu bildiriminiz bir sonraki alışverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için bizlere yardımcı olacaktır.

İade edilecek ürünün; paketinin hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış ve tekrar satılabilir özelliğinin kaybolmamış olması gerekmektedir. İade konu olan ürünün eksiksiz tüm parçaları ile birlikte iki farklı dilde (Türkçe/İngilizce) tercüme edilmiş olan yurtdışı iade formunu eksiksiz doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

İade gönderiniz için; teslim aldığınız kargo firması ile göndermeniz zorunludur. Kendi tercih ettiğiniz herhangi bir kargo firması ile gönderim yapamazsınız. Geri gönderilen paketin kargo operasyonunda daha anlaşılır olması için İngilizce İade Formu'nu tercih etmenizi ve paket üzerinden düşmeyecek şekilde paket cepçiğinize yerleştirmenizi tavsiye ederiz. İade kargolarınızın geri gönderim ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

NOT: Yurt dışı gönderilerinde; müşteri tarafından teslim alınmadan iade olan paketlerde masraflar alıcıya aittir. Masraflar, sipariş toplamından düşülerek kalan tutar iade edilir.

İade Adresimiz;
Adres: Yunus Mah. Hakimiyet Cad. Meram Sok. No:18 KARTAL / İSTANBUL
Müşteri Hizmetlerimiz‘den bilgi almak için; +90 552 650 00 53
E-mail: export@naturalive.com.tr

Ürün bedelinizin geri ödenebilmesi için iade paketinizin firmamıza ulaşmış olması zorunludur. Paketiniz hasar kontrolü yapıldıktan sonra ödemeniz kargo ücreti hariç yapılacaktır.

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. www.naturalive.com.tr gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.