Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Hakkımızda

Naturalive Beauty: Doğal Yaşam Tarzının Adresi

Naturalive Beauty, doğal ve sağlıklı yaşam tarzını destekleyen, Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitelerinden biridir.

Kimya Yüksek Mühendisi Kudret Livaoğlu, "Zararlı Kimyasallardan Korunma Yöntemleriyle Sağlıklı Hayat” isimli kitabının 2006 yılında yayımlanmasının ardından; kozmetiklerde yoğun olarak kullanılan zararlı kimyasalları içermeyen ve doğal hammaddelere dayalı alternatif ürünler geliştirmeye başlamıştır.

2013 yılında Kudret Livaoğlu, KOSGEB girişimci desteği ile "Natural Yaşam Ürünleri İth. İhr. Tic.” adlı firmayı kurarak kozmetik alanındaki faaliyetlerine başlamıştır. KOSGEB'den yılın kadın girişimcisi olarak 2 yıl üst üstte ödül almıştır. Naturalive; doğal kozmetik, kişisel bakım, gıda takviyesi, ev temizlik ve hijyen ürünleri gibi, yüz kalemden fazla, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

2013 yılı itibarıyla helal sertifikalandırma kuruluşu GİMDES tarafından temizlik, kozmetik ve gıda takviyeleri ürünleri sertifikalandırılmış ve yeni ürünler çıktıkça sertifikalaştırılmaya devam etmektedir.

Naturalive, ürünlerinin kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için titiz bir kalite kontrol süreci uygulamaktadır. Ürünlerin tamamı, uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte ve test edilmektedir. Naturalive, ürünlerin helal olmasına ve aynı zamanda, çevreye ve insan sağlığına uygun bir üretim anlayışına sahiptir. Bünyesinde bulundurduğu tüm ürünler yerli üretimdir.

Naturalive, müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler sunarak, onların yaşam kalitelerini artırmayı hedeflemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.