Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre 1000 ml

 | Yorumlar 14
Yorum Yap
205,00 TL
180,00 TL
%12  İndirim
205,00 TL
180,00 TL

Naturalive Doğal Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre

Naturalive Doğal Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre, çamaşır suyuna alternatif olarak üretilmiştir. İçerdiği aktif oksijen, leke ve yağları temizler. Doğal bileşenlerden oluşan Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre, oksijen gücü ile hijyen sağlar. Evinizin temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.

Naturalive Doğal Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre Özellikleri

- Çamaşır suyu ve klor içermez.
- Eşyalarınıza ve çevreye zarar vermez.
- Beyaz çamaşırların sararmasını engeller.
- Tüllerde, beyaz ve renkli çamaşırlarda güvenle kullanılabilir.
- Vegan üründür. Üretim ve test aşamalarında hiçbir hayvan ve hayvansal ürün kullanılmamıştır.
- SLS, SLES, MEA, DEA, TEA, boya, plastik, petrol, paraben ve parfüm gibi zararlı kimyasallar içermez.
- Doğal, bitkisel, helal ve yerli üretimdir.

Naturalive Doğal Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre Kullanım Alanları

Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre, 1 ölçek suya 1 ölçek konsantre eklenerek kullanılmalıdır. Kuru çamaşırlarla direk temas etmemelidir.
 
Ev Temizliği: Kullanmak için sulandırmış olduğunuz Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre’yi 3 kat daha sulandırarak sprey şişesine yerleştirip havaya sıkarak ev hijyeninde faydalanabilirsiniz. Sık kullanılan yüzeylerde, kapı kollarında ve ıslak zeminlerde kullanabilirsiniz.
Beyaz Çamaşırlar: Sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızın temizliğinde 1 kapak sulandırmış olduğunuz Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsatre kullanabilirsiniz. Daha iyi bir temizlik için makinenizi çalıştırıp en az 6 saat bekleterek yıkamaya devam ediniz.
Bulaşıklar: Bulaşık makinenizi çalıştırırken daha iyi performans için 1 tatlı kaşığı sulandırılmış Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ilave edebilirsiniz.
Lekeli Çamaşırlar: Sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızın lekeli bölgelerine sulandırılmış Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ilave ederek makinenize yerleştiriniz. Beyazların 60°, renklilerin 40°’de yıkanması önerilir. Daha zor lekelerde makinenizin deterjan gözüne 1 kapak daha sulandırılmış Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ilave edebilirsiniz. Elde yıkanan çamaşırlarda; sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızdaki lekenin üzerine sulandırılmış Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre dökülür, az miktar daha sıcak su eklenir ve beklenir.
Fayans ve Derz Dolgular: Sulandırılmış Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre'yi doğrudan derzlere uygulayınız, 1 saat kadar bekletip fırçalayarak temizleyiniz. Parke ve mermer dışındaki yüzeylerde 1 litre suya 1 kapak sulandırılmış Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre'yi ilave ediniz.
Tüller: Normal ölçüsünde deterjanınızı ve 2 kapak sulandırılmış Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre'yi makinenize ekleyiniz.
Performans artırımı için mutlaka Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre’yi sıcak su ile birlikte uygulayınız.
 
Kıyafetlerinizde kullanmadan önce küçük bir bölümünde deneme yapmanız önerilir.

Naturalive Doğal Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre İçindekiler

İçindekiler: %5-15 Oksjen Bazlı Ağartıcı ve %15-30 Noniyonik, Anyonik (Hindistancevizi Eldesi).
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.