Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Oksi Leke Çıkarıcı 750 ml

 | Yorumlar 14
Yorum Yap
88,50 TL
77,00 TL
%13  İndirim
88,50 TL
77,00 TL

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı 750 ml

Çamaşır suyuna alternatif olarak üretilen bu ürün, leke ve yağları temizlerken oksijen gücüyle hijyen sağlar. Doğal bileşenlerden oluşan Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı ile evinizi güvenle temizleyebilirsiniz.

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Özellikleri

- Oksijen bazlı aktif formülüyle inatçı lekeleri kolayca temizler.
- Beyaz çamaşırlarda sararmayı önler ve parlatır.
- Çamaşır suyu ve klor içermez.
- Vegan ve bitkisel formülüyle cilde ve çevreye zarar vermez.
- SLS, SLES, MEA, DEA, TEA, boya, plastik, petrol, paraben ve parfüm gibi zararlı kimyasallar içermez.
- Beyaz çamaşırlarda, bulaşık makinesinde, fayans ve derz dolgularında, tül perdelerde ve ev temizliğinde kullanılabilir.
- Doğal, helal ve yerli üretimdir.

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Kullanım Alanları

Ev Temizliği: Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı'yı 3 kat suyla seyrelterek sprey şişesine doldurun. Sprey şişesi ile sık kullanılan yüzeylerde, kapı kollarında ve ıslak zeminlerde havaya sıkarak ev hijyenini sağlayabilirsiniz.

Beyaz Çamaşırlar: Sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızın temizliğinde 1 kapak Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı kullanabilirsiniz. Daha iyi bir temizlik için makinenizi çalıştırıp, en az 6 saat bekleterek yıkamaya devam ediniz.Bulaşıklar: Bulaşık makinenizi çalıştırırken daha iyi performans almak için 1 tatlı kaşığı Oksi Leke Çıkarıcı ilave edebilirsiniz.

Lekeli Çamaşırlar: Sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızın lekeli bölgelerine Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı ilave ederek makinenize yerleştiriniz. Beyazların 60°, renklilerin 40°’de yıkanması önerilir. Daha zor lekelerde makinenizin deterjan gözüne 1 kapak daha Oksi Leke Çıkarıcı ilave edebilirsiniz.
Elde yıkanan çamaşırlarda; sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızdaki lekenin üzerine Oksi Leke Çıkarıcı dökülür, az miktar daha sıcak su eklenir ve biraz daha çamaşır bekletilir.

Fayans ve Derz Dolguları: Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcıyı doğrudan derzlere uygulayınız, 1 saat kadar bekletip fırçalayarak temizleyiniz. Parke ve mermer dışındaki yüzeylerde 1 litre suya 1 kapak Oksi Leke Çıkarıcı'yı ilave ederek kullanınız.

Tüller: Normal ölçüsünde deterjanınızı ve 2 kapak Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcıyı makinenize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Performans artırımı için mutlaka Oksi Leke Çıkarıcı’yı sıcak su ile birlikte uygulayınız.

Uyarı: Oksi Leke Çıkarıcı ürününün metal, ahşap, mermer tarzı yüzeylerde dikkatli kullanılması önerilir. Hasas kumaşlarda ürünü yarı yarıya sulandırarak kullanmanız önerilmektedir.

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı İçindekiler

%5-15 Oksjen Bazlı Ağartıcı ve %15-30 Noniyonik, Anyonik (Hindistancevizi Eldesi).

BENZER ÜRÜNLER
Doğal Güç Konsantre 1000 ml - NATURALIVE BEAUTY %26
Doğal Güç Konsantre 1000 ml
    (7 Yorum)
391,00 TL
289,00 TL
Doğal Güç 500 ml - NATURALIVE BEAUTY %13
Doğal Güç 500 ml
    (11 Yorum)
97,75 TL
85,00 TL
Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre 1000 ml - NATURALIVE BEAUTY %24
Çamaşır Makinesi Deterjanı 1000ml - NATURALIVE BEAUTY %13
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.