Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre 1000 ml

 | Yorumlar 25
Yorum Yap
235,75 TL
180,00 TL
%24  İndirim
235,75 TL
180,00 TL

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre 1000 ml

Çamaşır suyuna alternatif olarak üretilen bu ürün, leke ve yağları temizlerken oksijen gücüyle hijyen sağlar. Doğal bileşenlerden oluşan Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ile evinizi güvenle temizleyebilirsiniz. Konsantre formuyla ev ekonomisine katkı sağlar.

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre Özellikleri

- Oksijen bazlı aktif formülüyle inatçı lekeleri kolayca temizler.
- Beyaz çamaşırlarda sararmayı önler ve parlatır.
- Çamaşır suyu ve klor içermez.
- Vegan ve bitkisel formülüyle cilde ve çevreye zarar vermez.
- SLS, SLES, MEA, DEA, TEA, boya, plastik, petrol, paraben ve parfüm gibi zararlı kimyasallar içermez.
- Beyaz çamaşırlarda, bulaşık makinesinde, fayans ve derz dolgularında, tül perdelerde ve ev temizliğinde kullanılabilir.
- Doğal, helal ve yerli üretimdir.

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre Kullanım Alanları

Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre, 1 ölçek suya 1 ölçek konsantre eklenerek kullanılmalıdır. Kuru çamaşırlarla direk temas etmemelidir.

Ev Temizliği: Kullanmak için sulandırmış olduğunuz Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre'yi 3 kat suyla seyrelterek sprey şişesine doldurun. Sprey şişesi ile sık kullanılan yüzeylerde, kapı kollarında ve ıslak zeminlerde havaya sıkarak ev hijyenini sağlayabilirsiniz.

Beyaz Çamaşırlar: Sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızın temizliğinde 1 kapak sulandırılmış Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre kullanabilirsiniz. Daha iyi bir temizlik için makinenizi çalıştırıp, en az 6 saat bekleterek yıkamaya devam ediniz.

Bulaşıklar: Bulaşık makinenizi çalıştırırken daha iyi performans almak için 1 tatlı kaşığı sulandırılmış Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ilave edebilirsiniz.

Lekeli Çamaşırlar: Sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızın lekeli bölgelerine sulandırmış olduğunuz Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ilave ederek makinenize yerleştiriniz. Beyazların 60°, renklilerin 40°’de yıkanması önerilir. Daha zor lekelerde makinenizin deterjan gözüne 1 kapak daha sulandırılmış Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ilave edebilirsiniz.
Elde yıkanan çamaşırlarda; sıcak suyla ıslanmış çamaşırlarınızdaki lekenin üzerine sulandırmış olduğunuz Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre dökülür, az miktar daha sıcak su eklenir ve biraz daha çamaşır bekletilir.

Fayans ve Derz Dolguları: Sulandırmış olduğunuz Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre’yi doğrudan derzlere uygulayınız, 1 saat kadar bekletip fırçalayarak temizleyiniz. Parke ve mermer dışındaki yüzeylerde 1 litre suya 1 kapak sulandırılmış Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre'yi ilave ederek kullanınız.

Tüller: Normal ölçüsünde deterjanınızı ve 2 kapak sulandırılmış Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre’yi makinenize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Performans artırımı için mutlaka Oksi Leke Çıkarıcı Konasntre’yi sıcak su ile birlikte uygulayınız.

Uyarı: Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre ürününün metal, ahşap, mermer tarzı yüzeylerde dikkatli kullanılması önerilir. Hasas kumaşlarda sulandırılmış ürünü tekrar yarı yarıya sulandırarak kullanmanız önerilmektedir.

Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı Konsantre İçindekiler

%5-15 Oksjen Bazlı Ağartıcı ve %15-30 Noniyonik, Anyonik (Hindistancevizi Eldesi).

BENZER ÜRÜNLER
Doğal Güç Konsantre 1000 ml - NATURALIVE BEAUTY %26
Doğal Güç Konsantre 1000 ml
    (7 Yorum)
391,00 TL
289,00 TL
Doğal Güç 500 ml - NATURALIVE BEAUTY %13
Doğal Güç 500 ml
    (11 Yorum)
97,75 TL
85,00 TL
Oksi Leke Çıkarıcı 750 ml - NATURALIVE BEAUTY %13
Oksi Leke Çıkarıcı 750 ml
    (14 Yorum)
88,50 TL
77,00 TL
Çamaşır Makinesi Deterjanı 1000ml - NATURALIVE BEAUTY %13
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.