Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

VitaGebe 420 gr

330,00 TL
330,00 TL

Huma VitaGebe Kullanımı

Huma VitaGebe, günde 2 defa (sabah ve akşam) aç karnına 1 tatlı kaşığı tiketilmesi önerilir.
Not: Tahta kaşıkla tüketilmesi önerilir.
 
Kullanmadan önce karıştırınız.

Huma VitaGebe İçindekiler

İçindekiler: Hurma Pekmezi, Bal (Çam Balı), Kınakına, Zencefil Ekstraktı, Çörekotu, Ispanak Tohumu, Maydanoz Tohumu, Kabak Çekirdeği, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin D3, Vitamin E, Folik Asit (Folat Formunda).
 
Hurma Pekmezi: Hurma pekmezi uzun yıllarıdır insan sağlığı için tüketilmektedir. Uzmanlar, hamilelik süreci boyunca hurma pekmezi kullanımının bir zararı olmadığını söylemektedir. Hurma pekmezinde bulunan B6 vitamini, selenyum kaynakları ile son derece faydalıdır. Fetüsün gelişimi ve annenin sağlığı açısından takviye edici gıda olarak tüketilebilir.

Bal: Hamilelikte yaşanan mide yanması ve bulantılar için bal tüketimi bu gibi durumların azalmasına veya giderilmesine yardımcı olur.
Kınakına: Kan değerlerini arttırmada yardımcı faktördür.
Zencefil Ekstraktı: Hamilelik döneminde en çok bulantı şikayeti için kullanılan zencefil; rahime giden kan akışını hızlandırmaya, yemeklerin daha rahat sindirilmesine, hamilelikte yükselme riski olan kolestrolü dengede tutmaya, mide yanmalarını azaltmaya, kan şekerini dengelemeye, ödem oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.
Çörek Otu: Çörek otu özellikle kadınlarda menustrasyon, ovülasyon ve hamilelikte üreme sistemleri üzerinde etkili olup, rahim kaslarının kasılmasını sağlar. Bu sayede doğum daha kolay bir hâle gelir. Çörek otu macun hâlinde tüketildiğinde anne sütünü artırmaya destek olur.
Ispanak Tohumu: Folik asidi en doğal tüketmenin yolu ıspanak yemekten geçer. Hamilelikte çok faydalı olan ıspanak, çocuğun güçlü olmasına yardımcı olur. Saç, tırnak ve cilt sağlığını olumlu yönde etkiler.
Maydanoz Tohumu: İçerisinde bulunan luteolin faydalı bir antioksidandır. Bağışıklığın güçlenmesine destek olur. Maydanozda bulunan C ve A vitaminleri antioksidan özelliklerine katkıda bulunur. Bebek için gerekli vitaminlerin alınmasını sağlar.
Kabak Çekirdiği: Protein, yağ ve mineral bakımından oldukça zengin bir besin kaynağıdır. Hamilelikte tüketilmesi hem anne hem de bebek için oldukça faydalıdır. Anne adayına verdiği enerjiyle daha dinç durmasını ve rahatlamasını sağlar.
Vitamin B6: Hamilelik döneminde sık karşılaşılan sabah bulantısı ve kusma şikayetlerinin azalmasına yardımcı olur. Anne karnındaki bebeğin beyin ve sinir sisteminin gelişimi için oldukça önemlidir.
Vitamin B12: Hamilelik döneminde fetal büyüme ve gelişmeeye destek sağlayan Vitamin B12, DNA sentezi yapılabilmesi için oldukça önemlidir.
Vitamin D3: D vitamininin büyüme ve gelişme üzerine, hücresel farklılaşma, beyin gelişimi ve bağışıklık sistemi üzerine olumlu etkileri bulunmaktadır.
Vitamin E: Hamilelik döneminde E vitamini kan şekeri seviyelerini düzenlemeye yardımcı olur. Yeterli miktarda E vitamini alınması halinde, gebelikte kan şekeri seviyeleri sağlıklı bir şekilde korunabilir.
Folik Asit: Folik asit bir vitamindir ve bu vitaminin gerekliliği, hücre bölünmesine olan olumlu etkisinden gelir. Folik asitin vücutta kan yapımı, yeni hücre oluşumu, DNA sentezi gibi faydalı etkileri vardır. Sağlıklı bir gebelik süreci ve bebeğin gelişimi için önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.