Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Pekmezli Demir Damla (Mikroenkapsüle) 30 ml

220,00 TL
220,00 TL

Mikroenkapsül Demir Nedir?

Mikroenkapsül Demir, demir eksikliği anemisi tedavisinde kullanılır. Microfer Sıvı, mikroenkapsülasyon teknolojisi ile üretilmiş  demir kaynağı içeren takviye edici gıdadır.

Mikroenkapsule demir, demir moleküllerinin lipitlerle kaplanması işlemidir. Bu kaplama, demir moleküllerinin mide asidinden korunmasına ve bağırsaklardan daha iyi emilmesine yardımcı olur.

Mikroenkapsül Demirin Avantajları

Mikroenkapsül Demir,  aç tok fark etmeksizin kullanılabilir emilimi yüksektir. Sıvı formda olup ağızda demir tadı bırakmaz. Çocuk ve yetişkin kullanabilir. Dişte leke yapmaz.

Mikroenkapsül Demir Kullanımı ve Saklama Koşulları

- 4-10 Yaş Arası Çocuklar için Günde 1 kez 1 Ölçek (20 Damla (1 ml)), 11 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için Sabah-Akşam 1’er Ölçek (Günde 2 Ölçek (40 Damla) (2 ml)) aç veya tok fark etmeksizin gıdalar ile birlikte tüketilebilir.
- Güneş ışığından uzak, serin, kuru bir yerde ağzı kapalı bir şekilde saklayınız.


Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Bileşenlerden herhangi birisine karşı alerjiniz varsa kullanmayın. Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza ya da eczacınıza başvurun. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Mikroenkapsül Demir İçindekiler

İçindekiler: Gliserol (E 422), Deiyonize Su, Üzüm (Vitis Vinifera) Meyve Pekmezi, Mikroenkapsüllenmiş Demir (Lipofer® Microencapsules )**, Mısır Nişastası, Ferrik Pirofosfat, Lesitin (E 322 (Ayçiçek Lesitini)), Sodyum L-askorbat, Doğal Vişne Aroması, Potasyum Sorbat (E 202), Kalsiyum-l-metilfolat.

lipofer-demir-etken-maddeler-huma-liva-naturalive.png (40 KB)

Demir(Lipofer*)
*Lipofer, Lipofoods firmasının patentli mikroenkapsüle demir kaynağıdır.

BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.